Бившият премиер е с номер 13Ветераните на Витоша, с централен нападател

...

Ветераните от Витоша водят на ЦСКА 1948 с 2:0

Бившият министър председател е с номер 13

Ветераните на " Витоша ", с централен нападател и капитан Бойко Борисов, водят на " ЦСКА 1948 " с 2:0 на полувремето в мач на стадиона в Бистрица от шампионата в тази възрастова група.

Първият гол вкара Николай Николов в 13-ата минута, а някогашният национал Светльо Петров, в този момент треньор на Септември, удвои в 30-ата минута.

Бившият министър председател е с номер 13, съобщи.

В състава на „ алените “ са: техническият шеф на " ЦСКА 1948 " Ради Здравков, Красимир Балъков, треньорът на вратарите на „ алените “ Йордан Йорданов-Жан, Методи Деянов, Мартин Зафиров, треньор е именитият бранител Ангел Рангелов, почетен президент на клуба.

В състава на „ тигрите “ са Гошо Гинчев, Георги Пеев, Светльо Петров, Захари Сираков, именуван още Зико от Смолян, Христо Йовов - „ бижутера “.
Източник: dunavmost.com